Minulý podzim jsem si pohrával s myšlenkou, že by bylo skvělé nechat si pomocí nějaké aplikace v iPhonu vytisknout fotky třeba z instagramu na triko, ale ne jen čtverec, rovnou potisk komplet celého povrchu. Nebo na tílko (ta letos uvidíme v ulicích více než kdy dříve).

Mi Adidas paint

Adidas asi dostal podobný nápad, protože na svém Instagramovém účtu odhalil plány na aplikaci, díky níž si objednáte tenisky (model ZX flux) s jakoukoliv vlastní fotografií. No dobrá, nějaká “společenská” omezení určitě fotky mít budou, těžko si představit, že budete nosit na botách prsa své přítekyně, ale fotku svého psa nebo selfie s přáteli z párty nebo oblíbené jídlo, proč ne? Aplikace bude od MiAdidas a v Appstorech se objeví v srpnu tohoto roku.

Mi Adidas burgr

MiAdidas už teď dovoluje objednat si Adidasky v jakékoliv barevné kombinaci, která vás jen napadne. Aktuálně trvá doručení takových bot 3 až 4 týdny, platíte jak tenisky, tak poštovné. Cena za “instagramové adiny” odhalena prozatím nebyla, ale obyčejné ZX Flux seženete zhruba za $85-90, otázkou zůstává, kolik si Adidas bude účtovat za “jedinečnost” v podobě vaší vlastní fotografie. Takže až budete za pár týdnů dovolenkovat, zkuste se zamyslet, jestli by nestálo za to, mít nějakou vzpomínku i na teniskách. A nezapomeňte, Adidas vám vzkazuje: “Možnosti jsou neomezené.”

Mi Adidas cherryZdroje:

comments


Fashion News
Author: Michael Pezda

Podpořte autora
best-mining.com.ua

таблетки для потенции
Starší příspěvky:
dm leto
Dyzajn market × Léto

Není tomu dlouho, co jsme Vás zvali na Jarní Dyzajn market, ale čas letí a my bychom s Vámi rádi oslavili...

Zavřít