Ruční výroba a kůže nejvyšší kvality. Ne, dnes nebude řeč o botách, ani taškách. Když totiž k technologii přidáte Android, vznikne Vertu Signature Touch Concierge.

Společnost Vertu dlouho sázela spíše na kvalitní zpracování a materiály. V tomto případě se však zaměřili také na samotné parametry telefonu a tak se z Vertu konečně stal telefon, který se výkonostně může srovnávat s vlajkovými loděmi klasických výrobců mobilních telefonů.Procesor Snapdragon, 5,2″ displej a 21 megapixelů. To vše doplněno o 4 GB RAM a interní paměť o velikosti 64 GB, kterou je možné rožšířit MicroSD kartou. Samozřejmostí jsou pak nejnovější síťové technologie.

Co ale tedy dělá kromě materiálů a zpracování Signature Touch Concierge tak odlišný od konkurence? Je to to slovo Concierge. Respektive malé tlačítko s tímto názvem spojené. Tlačítko, které po zmáčknutí vytočí centrálu Vertu plnou asistentů. Ti jsou pak schopni zajistit prakticky vše, na co majitel telefonu jen pomyslí. Lístky do divadla počínaje a helikoptérou s trajektorií na soukromý ostrov konče.

Jediným háčkem je cena, která začíná na 8.400 € a roste spolu se zvolenými materiály. K dostání je ve všech buticích Vertu.
Zdroje:

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
https://velotime.com.ua

шланги для капельного полива
Starší příspěvky:
Jaroslava & kolekce Podzim/Zima 2015

Módní přehlídka zkušené návrhářky Jaroslavy Procházkové proběhla ve středu 16. září již tradičně v Mramorovém sálu v Paláci Lucerna. Nadčasový...

Zavřít