Ve středu 16.12. byla v pražském footshopu představena nová kolekce VANS X PENDLETON.

Kolekce byla vytvořena umělcem Taka Hayashi (malíř-ilustrátor-grafik) pro Vault Vans (prémiová linie značky Vans). Hayashi byl ke spolupráci vybrán pro jeho originalitu, neposkvrněné řemeslné zpracování a špičkové výsledky jeho výrobků.

VaultPendleton_SlipOn_Blanket

V kolekci se můžeme těšit na nové zpracování klasických slip-on bot („TH Slip-On LX„) a sk8-Hi bot („TH Sk8 Huarache LX„). Vrcholem celé kolekci je Pendleton Wool Blanket (prostě řečeno: vlněná deka), která vznikla na základě Hayashiho dřívějších obrazech. Jihozápadní stylizované motivy, tóny a barvy zde vytvořily jedinečný vizuální zážitek, který si můžeme plně vychutnávat na každém páru bot, či na každém kusu deky.

Pokud se rozhodnete pořídit si některý kousek z nové kolekce, můžete si být na 100% jistí, že máte originál, který nikdo jiný na světě nemá! Každý kus je zcela odlišný a žádný  není stejný (vzory jsou ručně broušené a šity ke svrškům).

VaultPendleton_SlipOn_Lifestyle

VaultPendleton_Blanket_Harness

Zdoj:

comments


Fashion News
Author: Hana Szobonyová

Podpořte autora
https://www.best-cooler.reviews/

kompozit.ua

monaliza.kiev.ua
Starší příspěvky:
MISS UNIVERSE 2015

Známe jméno Miss Universe, stala se jí Filipínka Pia Alonz Wurtzbach. Ještě před tím ale okamžik slávy zažila Kolumbijka Ariadna...

Zavřít