Body Wraps Slim je metoda, díky které můžete zhubnout za 90 minut minimálně 5 cm v celkovém obvodu těla. Pokud by se tak nestalo, dostanete zábal ZDARMA. Jak procedura probíhá, co udělá s vaším tělem a kde si ji můžete vyzkoušet? To se dozvíte v našem článku! 

Úbytek je způsoben odstraněním toxinů a rozhýbáním lymfatického systému, kdy dojde k puštění nadbytečné vody, kterou tělo zadržuje a nepotřebuje.

Metoda trvá 90 minut a jedná se o zawrapování celého těla. Dostanete bandáže, které jsou namočeny ve speciální směsi kaolínu obohaceného o speciální minerály. Jedná se o čistě přírodní a dermatologicky testovaný produkt. Tato metoda pomáhá tisícům žen i mužů získat lepší postavu, shodit v problematických partiích a vrátit leckdy již ztracené sebevědomí. Úbytky se měří hned po wrapu a poté po 4 dnech.Největší rozdíly lze pozorovat na břiše, hýždích a nohou. U jedné mé známé dokonce metoda zabrala tak, že po absolvování tří kúr měla na břiše úbytek 11 cm. Metoda je vhodná i pro ty, co trpí na zadržování vody v těle, u kterých lze pozorovat největší úbytky na dolních končetinách.

Metodou udržíte tyto tvary po dobu 30 dnů, aniž byste museli jakkoliv měnit svůj dosavadní životní styl nebo jídelníček. Právě i z tohoto důvodu je tolik oblíbený i u celebrit, jako je například Anna Kadeřávková, Vendula Pizingerová nebo Nikol Švantnerová.

Kam si na tuto proceduru můžete zajít? Buď přímo na centrálu Body Wraps – ve fitness Red Fit, Českomoravská 18, Praha 9 a nebo můžete navštívit jeden z  po celé České republice i na Slovensku. Její cena je ve všech salonech stejná a činí 1490,- Kč. Výsledek je viditelný již po prvním ošetření.

comments


Beauty
Author: Sabina Kratochvílová

Podpořte autora
artma.net.ua

у нас

читать далее ukrterminal.kiev.ua
Starší příspěvky:
LOFT V OBLACÍCH

Překrásný půdní byt v polské Poznani zaujme nejen nevšední dispozicí, ale také prototypním designem, který balancuje mezi modernou a eklektismem. Pojďte...

Zavřít