Díky známému e-shopu je to teď možné! Dentální sníh, které tento online obchod nabízí je absolutním zázkrakem a stal se jedním z oblíbenců naší redakce.

Tento dentální sníh obsahuje propolis, přírodní xylitol a výtažky šalvěje. Tato kombinace působí regeneračně a podporuje léčení Vaší ústní dutiny. Po nanesení tohoto zázračného sněhu na Vaše zoubky, se pěna rozpustí a pronikne i do těch špatně přístupných míst v ústní dutině. Nemusíte se tedy bát, že by nějaké místo zůstalo bez povšimnutí.

12036865_489554161206336_1432551752019692930_n

K jeho použití nepotřebujete vodu ani zubní kartáček, je totiž aplikován přímo do ústní dutiny. Můžete tak mít chrup vždy čistý a navíc svěží dech po každém jídle a to bez žvýkaček, která jak jistě víte, nejsou nejzdravější volbou pro naše tělo.

Dentální sníh se prodává ve velmi praktickém balení, takže se vejde do každé kabelky a je ideálním spolucestujícím na Vaše cesty.


Megasmile CZlogo megasmile

comments


Beauty
Evgenia Klochay
Author: Evgenia Klochay

Editor in Chief

Podpořte autora
рулонная штора

купить мужскую сумку
Starší příspěvky:
Rebel Soul

Photo: Radim Kořínek Styling: Evgenia Klochay MUAH: Tereza Fuchsová Model: Kateřina Šonková Děkujeme značce COS za zapůjčení oblečení a TopShop...

Zavřít