Charitativní běžecký projekt Unexpected running odstartoval začátkem května v pražském Obchodním centru Chodov. Lidé se tam mohou zdarma účastnit běžeckých tréninků. Akce probíhá každý den od devíti ráno do devíti večer. Projekt vyvrcholí 30. května v 18 hodin hromadným během.

vdvZúčastnit se může každý. Stačí si vybrat si mezi šesti běžeckými programy a zaregistrovat se na . Doprovázet vás budou profesionální trenéři. Za každý uběhnutý či ujitý kilometr věnuje Centrum Chodov patnáct korun na charitu Nadace Olgy Havlové. 

Partnerem Unexpected running je značka adidas. V její odpočinkové zóně adidas PureBOOST X můžete posedět nebo si vyzkoušet běžecké boty. Ti, kteří stále hledají svoji ideální běžeckou obuv, mohou využít také analýzu běžeckého stylu.

Účastníci se mohou zapojit do dílčích soutěží. Tři muži a ženy, kteří uběhnou nejvíce kilometrů, získají dárkové poukazy v hodnotě několika tisíc korun. Všichni účastníci dostanou dvacetiprocentní slevu na produkty adidas, kterou lze uplatnit přímo v obchodním centru. Na místě jsou i běžecké pásy, kde můžou účastníci otestovat přítomné adidas boty, některé z nich dokonce s revoluční technologií BOOSTTM. I na pásech ale půjde především o dobrou věc a uběhnuté kilometry se budou započítávat.

Zdroj: 

comments


Lifestyle
Author: Dominika Lewczyszynová

Podpořte autora
у нас

arbud-prom.com.ua/lar-nizkotemperaturnyy-dlya-ohlazhdeniya-bokalov
Starší příspěvky:
Průvodce trendy kabelek jaro/léto 2016 – Smartphone crossbody

Je jedno zda patříte mezi ty z nás, jenž se pokorně řídíme trendy, nebo vás trendy ovlivňují jen podvědomě. Tak...

Zavřít