Novinka na trhu- Tron-esque Glow Headphones

Tron-esque Glow Headphones je úžasnou novinkou na trhu, která za sebou jistojistě nechává konkurenci daleko. Může se zdát, že sluchátka jsou jen světelným doplňkem, skrývají ale i spoustu dalších vychytávek.

Novinka na trhu- Tron-esque Glow Headphones

Glow Headphones je směsí zvukové technologie s laserovým světlem. Navíc sluchátka mají snímač tepové frekvence pro zážitek jako žádný jiný. A čistě z estetického hlediska vyhrávají nad konkurencí na plné čáře.

Tato poutavá sluchátka budou pulzovat laserovým světlem a tak vytvoří jedinečnou laserovou světelnou show podle beatů, které zrovna posloucháte. Navíc se sluchátka můžou pochlubit chytrým ovládáním, které vám umožní spravovat vaši hudbu, texty, telefonní hovory a aplikace.

Novinka na trhu- Tron-esque Glow Headphones

Další zajímavostí je fakt, že tato sluchátka jsou absolutně a na 100% kompatibilní se zařízením typu Android i Apple. Na trhu se doposud neobjevil žádný takový audio produkt.

Taková sluchátka vás v přepočtu na koruny vyjdou na částku pohybující se od 3000 do 4000 Kč. Drahá zábava ale vypadá to, že opravdu stojí za to.

 

Zdroj

 

comments


Men's world
Author: Aneta Piterková

Podpořte autora
www.ka4alka.com.ua/poslekursovoe/gonadotropin

ka4alka.com.ua

http://aqua-room.com.ua
Starší příspěvky:
Rozlučte se s letošní „zimou“ po svém a odcestujte do teplých krajin

Doslova nepředvídatelné zimní počasí nás doprovází již nějaký ten pátek. Sluníčko se střídá s vločkami v nejrůznějších intenzích a my...

Zavřít