Je načase, abychom vám poodhalili, jaké jarní šaty se budou tento rok nosit. Jelikož už se nám pomalu začíná oteplovat,  je tedy dobře se řádně připravit. A které střihy a vzory budou pro jarní období v kurzu? To vám rádi prozradíme.

Letošní jaro bude opět veselé. V módě jsou totiž již třetí sezónu četné druhy potisků. V hlavní roli se totiž bude nosit květinový vzor, který bude považovaný právě za ten zásadní.

Dalším výrazným prvkem je tzv. puntíkovaný vzor, různých velikostí a barev. Není nutné se tedy soustředit pouze na bílo-černou kombinaci.

Co se týče střihů, pak se můžete těšit na zavinovací šaty, které jsou skvělé na běžné nošení, ale klidně i do práce. Když se trochu podíváme do minulosti, pak tváří zavinovacích šatů je celosvětově uznávaná módní návrhářka Diane von Furstenberg  a tehdy se psal právě rok 1974, když spatřily světlo světa.

Jarní trend přinese i glitry, třásně či krajku, což už samo o sobě vypovídá o velmi zajímavých tipech, kde si zajisté každý vybere ten svůj kousek. A věřte, že bude opravdu z čeho vybírat.

 

Zdroj: , , , , , , , , , , ,

comments


Styling
Markéta Potjahajlová
Author: Markéta Potjahajlová

Podpořte autora
также читайте

обращайтесь

www.gefest-sv.kiev.ua
Starší příspěvky:
Lush se na Velikonoce nejenom třpytí, ale také chrání životní prostředí!

Značku Lush dneska zná prakticky každý! A to nejenom díky roztomilému designu, ale také díky jejich boji za čisté životní...

Zavřít