Slunce, výlety, čas dovolené a must have kousek, který by ve vaší letní garderóbě neměl rozhodně chybět… maxi šaty. Šaty v maxi délce jsou tím nejpohodlnějším kouskem, který si můžete v létě pořídit. A to nemluvím o tom, jak skvěle se v nich budete cítit a vypadat.

Pokud patříte mezi milovnice módy, tak si šaty dlouhé až na zem určitě zamilujete.  Na každém vypadají jinak, a to je na módě krásné.

Maxi šaty nabízí spoustu stylů a každá si může vybrat ty, ve kterých se bude cítit, jako princezna. Pokud máte ráda boho styl, doplňte je etno doplňky v přírodních barvách a páskovými sandálky. Pro milovnice sportu jsou zde bavlněné jednoduché šaty, které budou skvělé s teniskami a nezapomínejte na maxi šaty s odhalenými rameny, které jsou hitem letošního léta a vypadají neuvěřitelně žensky.

Využijte je do města, do práce, na rande nebo zahradní slavnost. Pokud si vyberete jednobarevné maxi šaty můžete se vyřádit s doplňky, jako jsou šátky, klobouky, náramky, náhrdelníky nebo velké náušnice. To vše je dovoleno.

Pro chladnější večery přehoďte přes ramena džísku nebo křivák a nechte vítr pohrávat si s dlouhou sukýnkou.

Zdroje: , , , , , , , , , , , ,

comments


Styling
Author: Renata Nesvadbová

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...

Podpořte autora
https://akkumulyatory.net

трансмиссионные масла

купить кожаный кошелек
Starší příspěvky:
Jak se obléct na dostihy

Stejně jako minulá léta, tak i letošní dostihy se konají v jarním a letním období v Praze na závodišti Velká...

Zavřít