I když se streetwear pomalu a jistě rozšířila, jak do mainstremu, tak i do luxusní módy, pořád je to spíš mužská záležitost. Značky pro streetweart typické, jako například Supreme, upřednostňují mužské oblečení a dámské velikosti jim téměř nic neříkají. Některé další značky sice berou na vědomí i dámskou populaci, ale jejich sortiment je značně omezený. Ale i díky narostlé popularitě se najdou dívky, které tomuto stylu propadly a svými streetwear outfity nás pravidelně zásobují.

Abychom jim mohly společně závidět plné skříně a sbírky tenisek, připravila jsem výběr některých streetwear cool girls, které se rozhodně vyplatí sledovat.

  1. Kicki Yang Zhang   

Tahle modelka/youtuberka pochází z Německa.  Začínala spíš jako vegan youtuberka, nicméně postupem času se projevila její vášeň k módě a její instagram je zaplněný outfity, které rozhodně stojí za povšimnutí.

  1. Anni Bolika 

Další slečna také pochází z Německa. Anna sdílí svoji vášeň pro tenisky a streetwear se svými fanoušky opravdu každý den, její outfity jsou vždy perfektní, stejně tak jako místa, kde je fotí.

  1. Feifei Fu 

Pekingská studentka, měsíčně utrácí za své vychytané streewearové kousky klidně až 10 000 dolarů, což je v přepočtu 216 000 korun. Peníze padají na kousky značek Supreme, Palace a Raf Simones.

  1. Alexandra Hackett 

Londýnská milovnice značky Nike. Její sbírka kousků této značky, oslní kdejakého streetwear fanatika.

  1. Sanne Poeze 

Sneakerhead z Amsterdamu, dokumentuje svou vášeň pro tenisky i na svém blogu Girl on Kicks. Poeze balancuje na hranici streewear a kombinuje je s dalšími momentálními trendy.

  1. Milo 

Londýnská modelka je milovnicí pohodlného sportovní retro oblečení. Její outfity často zahrnují kousky jako klasické tepláky se třemi pruhy, nebo současný velký trend – teplákovou soupravu značky Kappa.

  1. Jessica Gavigan 

Londýnský mozek stojící za Small Feet Big Kicks, obchodu specializujícího se na prodej tenisek v menších velikostech. Její outfity vás budou přesvědčovat o tom, že už navždy chcete nosit jen mikiny a trička.

Ida Broen

Ida skrze svůj Instagram sdílí svou lásku k teniskám.  Dokonce dostala, ve svém rodném Norsku, šanci navrhnout si vlastní designové tenisky od New Balance. Pokud jste někdy potřebovaly nápad na pořádný outfit k teniskám, ona je rozhodně inspirací.

Tak to jsou mé oblíbené „streetwear girls“, inspirovaly jste se jimi?

 

zdroje: , , , ,, , , ,, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,, , ,  ,, , , ,

comments


Street style
Author: Veronika Mihalovičová

Podpořte autora
http://www.best-cooler.reviews

https://np.com.ua

www.kompozit.ua
Starší příspěvky:
4 novoroční předsevzetí pro váš šatník

Už nějakou dobu jste chtěli změnit něco ve vašem oblékání, nakupování a stylu, který nosíte, ale nikdy jste se pořádně...

Zavřít