Špičkoví sportovci nezaznamenávají úspěchy pouze na poli čistě sportovním. Jak dámy sportovkyně, tak i jejich pánské protějšky se častokrát namanou do zcela jiného světa – do světa módy, a díky svým nápadům a též i zkušenostem, dokážou diktovat módní trendy jak ve sportu, tak dokonce i v klasickém oblékání.

David Beckham

Tato anglická fotbalová legenda se proslavila po celém světě nejen díky svému extrémnímu sportovnímu talentu a hráčskému umu, ale též díky svému módnímu citu. I když má David aktivní fotbalovou kariéru záložníka již za sebou, stále je označován . Není se tedy čemu divit, že ještě dnes si jej řada módních značek vybírá jako hlavní tvář svých kolekcí, spodního prádla nevyjímaje. Už dlouhodobě spolupracuje se značkou H&M a úplně to nevypadá na konec vzájemné spolupráce. David je totiž naprosto senzační lapač zákazníků a vlastně i zákaznic. Svým osobitým stylem si získal miliony fanoušků napříč planetou a o jeho tetováních doslova kolují legendy. Není se tedy čemu divit, že se jej společnost H&M drží zuby nehty. Díru do světa udělal i pod znakem se svým vlastním jménem na čele kosmetických výrobků a parfémů pro úspěšné muže.

david-beckham_classic_fragrance

 

Cristiano Ronaldo

Slavného portugalského útočníka a jednoho z nejlepších fotbalistů celé historie netřeba představovat. Zná jej snad každý fotbalový nadšenec, ale nejen ti, kteří se zajímají o fotbal. Produktivní útočník hájící aktuálně barvy španělského Realu Madrid si přirozeně velmi zakládá i na svém vzhledu a snaží se za všech okolností vypadat výborně. Luxusní kousky oblečení u něj samozřejmě nejsou výjimkou. A jako spousta veleúspěšných sportovců se ani Cristiano nespokojil s takříkajíc cizí značkou a rozhodl se vytvořit svou vlastní CR7 – skládající se z jeho iniciál a hracího čísla na dresu. S kvalitní značkou tohoto fotbalového mága si můžete pořídit pomalu vše, na co si vzpomenete, od bot až po boxerky.

christiano-homotography-gq-06

 

Michael Jordan

Tento třiapadesátiletý rodák z Brooklynu je považován za jednoho z nejlepších basketbalistů všech dob, a to právem. Vsázet si na výsledky zápasů na oblíbených internetových stránkách na celek hrající proti Michaelovu domovskému týmu Chicago Bulls by byla zřejmě skutečně šílenost. Za jeho přítomnosti v týmu bylo pomalu vždy předem jasné, kdo vyhraje, jelikož nastoupit proti rozjetému Jordanovi bylo něco, jako poprat se s buldozerem. Roku 1984 se ke všemu Michael rozhodl vytvořit vlastní značku obuvi a oblečení – Air Jordan. V současné době se jedná o dceřinou společnost Nike a po celém světě vykazuje velké úspěchy. Typický model bot Air Jordan je něco jako nová dimenze nejen sportovní obuvi a po zásluze sklízí velké ovace.

jordan-ultra-fly-jimmy-butler-shoes-04

 

Roger Federer

S firmou Nike též úzce spolupracuje tenisový sympaťák a genius s raketou Roger Federer. Tento se nebál zabrousit i do branže s módním průmyslem, a to se mu skutečně podařilo. Jeho produkty vedené pod značkou RF se těší celosvětově velké oblibě, a to jak díky své nesporné kvalitě, tak díky svému neokoukanému vzhledu. Žijící tenisová legenda se pochopitelně nejvíce zaměřila na sportovní oděvy a obuv a celkově tenisové zboží – potítka, čelenky či kšiltovky. Stejně jako na kurtu, tak i zde ukázal svou eleganci, když originálně a zároveň i decentně použil své iniciály.

federer

 

Zdroj: , , , ,

comments


Lifestyle
Author: Sabina Kratochvílová

Podpořte autora
узнать больше sweet-smoke.com.ua

www.220km.com/category/bosch/
Starší příspěvky:
Čím muži rozhodně nepohrdnou aneb 10 stylových dárků pro něj…

„Co mu mám koupit?“ Tak tuhle otázku jsme si kladly snad už všechny. Není důležité, zda se jedná o partnera,...

Zavřít