Po úspěšných spolupracích s Kenzem, Karlem Lagerfeldem a dalšími, H&M oznámilo novou spolupráci a to  s britskou značkou Erdem, která půjde do prodeje v říjnu tohoto roku.

Erdem bude navrhovat novou kolekci pro ženy, ale také kolekci pro muže. Skoro zajímavější, než sama nová kolekce Erdem, je film, který přivádí modely k životu. Režisér filmu je vizionářský Baz Luhrmann, který má na kontě filmy jako Moulin Rouge, Romeo a Julie a v neposlední řadě Velkého Gatsbyho. Erdem si spolupráci na filmu s ním pochvaloval a nazval ho jedním z nejvýznamnějších vypravěčů této doby.

Sám Baz Luhrmann se vyjádřil, že móda pro něj není jen o oblečení, ale považuje ji za formu vyjadřování se a samostatnou formu umění.

Teaser, který před pár dny spatřil světlo světa, je znatelně protkán režisérovým podpisem. Je snový, romantický a dává nám správný náznak toho, co od kolekce Erdem čekat.

Kolekce sama bude k dostání od 2. října a bude se prodávat v 66 zemích světa.

Zdroje:, , , ,  , , ,  

comments


Fashion News
Author: Veronika Mihalovičová

Podpořte autora
www.np.com.ua

www.101binaryoptions.com
Starší příspěvky:
Tipy, jak si udržet opálení

Všichni toužíme po tom, abychom si co nejdéle udrželi krásně zlatavou pleť, kterou jsme získali lenošením na slunci. Poradíme vám jak...

Zavřít