Pracovnú dobu počas horúcich letných dní si samy neskrátite, ale nohavice áno! Ak čakáte jednoznačnú odpoveď na to, aká je správna dĺžka šiat, sukní a nohavíc v práci, nepotešíme vás. Móda a dress code už dávno nediktujú pravidlá. Sú návodom, ktorý pomáha ušetriť váš čas pri výbere z množstva kúskov, ktoré trh ponúka.

Zamestnávatelia nechávajú veľký priestor individualite, čo v mnohých prípadoch znamená vrhnúť sa na neónové crop tops alebo 12 cm ihličky. Individualita v rámci workwear znamená vybrať si bielu košeľu a čierne nohavice tak, aby korelovali s vašim ja na vašej pracovnej pozícií.

Správnu dĺžku teda primárne stanovia vaše telesné proporcie a kvalita kože. Dĺžku nad kolená do svojho prísneho dress code vniesla španielska kráľovná Letizia Ortiz a obľúbila si ju aj čerstvá prvá dáma Francúzska Brigitte Macron.

V nastávajúcej letnej sezóne si šortky do práce obľúbite už len kvôli tomu, že vám horúci pot nebude odierať stehná. A dĺžka workwear šortiek? Tesne nad kolená prosím!

A čo téma pánskych kraťasov? Aké sú ich práva odhaľovania sa v práci počas letných mesiacov? To všetko sa dozviete na budúci piatok!

Zdroj: , , , ,, , , , ,

comments


Styling
Author: Ľubica Jakušová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Legendární křivák

Kožený křivák, vaše druhá kůže. Je důležitým kouskem v každém šatníku, nikdy nezestárne a radovat se z něj budete každou sezónu. Bunda rebelů, módních ikon,...

Zavřít