Obchodní potravinový řetězec Lidl letos připravil poděkování všem maminkám, manželkám, přítelkyním, kteří vánoční svátky dělají nezapomenutelnými ale po boku Santa Clause jsou často opomíjeny. Video se stalo virálním a obletělo celý svět. 

Originální reklama s módními prvky a sexy Santa Clausem upoutala milióny lidí, o čemž svědčí statistika shlédnutí na Youtube. Reklama ale nese spíše feministický nádech, kde poukazuje na to, že za přípravou perfektních svátků stojí vlastně Santa Clary!

Spot běží v 26 zemích světa, včetně České republiky a Slovenska. U nás byl spuštěn o první adventní neděli.

Netradiční video je spojené s mladou zpěvačkou z Hamburku, Emily Roberts, která nazpívala originální písničku #santaclara. Tuto vánoční melodii si budete pozpěvovat celý den, to vám garantujeme!

Všem ženám, všem úžasným stvořením, jedinečné a fantastické části lidstva. Poselství každé, které peče, vaří, uklízí, a připravuje vše na prožití krásných vánočních svátků. Máme pro vás otázku. Proč je každý rok v záři reflektorů Santa Claus? Tohle je určené všem nám Santa Claram, kterým přinášíme radost každé, opravdu každé Vánoce. Buďme na sebe hrdé. My jsme .

Vánoce jsou pro všechny. Stejně jako Lidl.

Lidl Vám také nabízí množství nápadů jak udělat Vánoce časem pohody a radosti, vyberte si z pestré nabídky jejich výrobků Deluxe, navštivte Kuchyni Lidl, nebo objevte pomocí hashtag #santaclara tipy a triky fanynek Santa Clary a podělte se i těmi svými. Nezapomínejme na všemi tak oblíbené dny v Lidlu, kdy nabízí produkty z různých zemí světa.

A co říkáte Vy na výměnu Santa Clause za Santa Claru? Líbí se Vám originální video kampaň od Lidlu a chytlavá melodie Emily Roberts?

Tento příspěvek byl sponzorován společností Lidl ale všechny myšlenky jsou autora vlastní.

comments


Gastro
Evgenia Klochay
Author: Evgenia Klochay

Editor in Chief

Podpořte autora
www.etalon.com.ua

узнать больше avtopoliv-gazonov.kiev.ua

avtovoz.co.ua
Starší příspěvky:
Vyhrajte stylový bomber od Melia Marchi

Přinášíme Vám další překvapení! Vyhrajte bomber od značky Melia Marchi! Stačí splnit jen pár těchto kroků.

Zavřít