Jsou pohodlné, jsou lehké, jsou praktické. Každá z nás máme alespoň jeden pár. Bez tenisek si ruch velkoměsta nedovedeme představit. Ale už vám došly nápady, s čím je nosit? Stereotypní jeany už vás nebaví? Podívejte se na zajímavé kombinace, které jsme pro vás připravili.

Leží vám v koutě barevné boty na běh? Staly se obětí vašich novoročních předsevzetí o běhání, ale vy se zatím na sport necítíte? Vyneste je do ulic v kontrastu se stylem smart casual. Stačí jednobarevné sáčko a kalhoty v podobné barvě. Uvidíte, jak se tyto boty rázem stanou vašimi kamarádkami.

Tenisky můžete nosit i k šatům. Ano, v dnešní době je běžné to, co bylo ještě před pár lety tabu. Ráda nosíte šaty, ale odrazuje vás pohled na nepohodlné balerínky nebo puchýře z lodiček? Vykročte si v pohodlí! Hrajte si s barvami, tenisky nemusí být jen bílé nebo černé! Radujte se z jara, které po ponuré zimě nabízí malířskou paletu barev!

Módní návrháři vsadili na jednobarevnou klasiku. Do nedávna bychom se od hlavy až k patě do růžové stěží oblékly, ale překvapivě výsledný moment působí neuvěřitelně elegantně. Experimentujte: kombinujte sportovní styl s elegantním. K dlouhému rovnému kabátu oblékněte sportovní kalhoty (ne však domácí tepláky!) a tenisky. Jako doplněk opět zvolte „něco elegantnějšího“. Pohrávejte si s kombinováním. Když vám to dodává radost, není nic hezčího! Na okolí budete působit sebevědomě a šťastně.

Prohlížejte výlohy a zkoušejte, jaký typ „placatek“ vám sedí nejvíc! Na trhu je nepřeberné množství tvarů platforem, střihů a barevných kombinací!

Zdroje: 1, 2), 3), 4), 5)

comments


Styling
Author: Tereza Benáková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Staňte se královnou nebo králem noci na dekadentním plese SOBJE

Chtěli jste letos vyrazit na ples, ale nakonec se tak nestalo?  Nenechte si ujít noc, ve kterou můžete být opravdu...

Zavřít