Mira Duma ruská módní ikona

Mira Duma Miroslava ruska modni ikonaRádi bychom Vám představili mladou Rusku, jejíž styl ohromil svět. Miroslava, nebo také Mira,
jak jí říkají přátelé, byla v minulosti redaktorkou ruské verze Harper’s Bazaaru a také publikovala
pro další magazíny. Nedlouho poté si však uvědomila, že světu vládne internet a založila s kamarádkou server Buro 24/7, který podobně jako Regime Mincir mapuje módu, kulturní dění, architekturu atd. Momentálně je možné ho pročítat pouze v ruském jazyce, Mira však přislíbila i anglickou verzi, máme se tedy na co těšit.

Přítomnost Miry na přehlídkách v posledním čase vždy budí velkou pozornost, nakolik její vkus je vskutku vytříbený. Vždy jiný, vždy naprosto okouzlující a originální. Díky jejím příspěvkům na stránkách britského Vogue můžeme její styl sledovat každý den. Převážně jde o Marni, Chanel, Raf Simons, Proenza Shouler a Miu Miu, sama však lehce parafrázuje slova Donny Karan a tvrdí, že pokud ráno strávíte více než dvacet minut oblékáním, máte zjevně problém se sebou samým.

Pokud se jí zeptáte na sebe samu, popíše se jako optimistka, která si užívá každého dne naplno, ráda relaxuje při józe či čtení klasické ruské literatury a nade vše miluje Toffifee.
Nechte se inspirovat jejím smyslem pro detail!

 

 

comments


ppl talk
Author: Ivka Mlčochová

Podpořte autora
rikon-ya.com/277.html
Starší příspěvky:
main
Zimní dovolená v Čechách

Přiblížila se nám doba zimních dovolených, které většina Čechů tráví na horách. A protože, rozhodování kam se na zimní radovánky...

Zavřít