Jste zrovna uprostřed plánování toho svého dne nebo máte jednoduše silnou slabost pro krásno? Jedinečnou tvorbu české šperkařky Lenky Kerlické byste si tedy rozhodně neměli nechat ujít!

Nová elegantní kolekce z dílny 27JEWELRY představuje nádherné ručně vyrobené zásnubní a snubní prsteny. Jsou symbolem nejen nadčasového designu, ale především opravdové lásky a souznění.

Organický nerovný tvar, který je pro tvorbu Lenky Kerlické již neodmyslitelným atributem, dodává šperkům na osobitosti. Vše vyrábí na míru dle přání svých klientů a směle propojuje tradiční zlatnické řemeslo se současnými trendy.

„Zásnubní prsten je symbol speciální události v našem životě. Měl by být vytvořen pro ženu na míru a vyjádřit tak její jedinečnost. Vážím si toho, že stále více mužů nechce jen prsten z poličky obchodních domů, ale vidí v aktu žádosti o ruku něco víc,” vysvětlila.

 

Všechny zásnubní prsteny jsou navrženy tak, aby se daly harmonicky doplnit prstenem snubním a zároveň se dají dle libosti kombinovat i s dalšími šperky značky.

Propadli jste kouzlu 27JEWELRY stejně jako my? Tvorbu Lenky Kerlické můžete sledovat na jejím , či si rovnou vybrat ten pravý šperk na . Ve volných chvílích se poté vydejte do hustého oparu nekonečné inspirace na .

Toužíte-li po jedinečném zážitku a chcete se na vzniku svých prstenů osobně podílet, zlatnice Lenka Kerlická nabízí možnost osobních konzultací ve svém showroomu na Praze 5. Výběr šperků ihned k prodeji se nachází v butiku na Malé straně.

 

Zdroje: , interní materiály 27jewelry

comments


Fashion News
Author: Lucie Rálišová

Podpořte autora
Этот нужный портал с информацией про шланг для кальяна шланг для кальяна
оборудование для автоматического полива газона

штори з льону
Starší příspěvky:
Extra čokoládové cookies

Extra čokoláda... kdo by ji nemiloval? Ale čokoláda, která je v těchto cookies, není to jediné, co je dělá atraktivními....

Zavřít