Ski amadé je bezesporu největší lyžařská zábava v Rakousku. Užijte si jedinečný den na lyžích ve snowparku, datové lyžařské brýle nebo nejvýše položený farmářský trh v Alpách – to vše je možné ve Ski amadé v zimní sezóně 2017/2018. 

Co je Ski amadé? To je 760 kilometrů sjezdovek, 270 vleků, 260 lyžařských chat a horských restaurací, to vše v pěti regionech v Rakousku. Salzburger Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkönig a Grossarltal patří k největší lyžařské zábavě Rakouska. Čeká na vás fantastické lyžování plné zážitků a guiding se zaručenými WOW momenty, který lze rezervovat i individuálně.

Po celou tuto sezónu se zde konají různé zážitkové dny. Ať už chcete snídat v Gasteinu na vrcholu ve výšce 2 700 metrů nad mořem nebo byste si chtěli v Zauchensee vyzkoušet freeride v terénu, případně pokud si přejete se svézt v Schladming-Dachsteinu lanovkou na ledovec, jedno je jisté – nudit se zde rozhodně nebudete. Každý (i slunečný) den se zde dá totiž ještě vylepšit – ne nadarmo má Ski amadé jako motto zážitkových dnů „made my day“. 

Ceny zážitkových dnů se pohybují od 50 do 190 euro v závislosti na programu.

Ve Ski amadé se pořád něco děje, od oficiálních lyžařských závodů až po cool koncerty nebo kulinářské akce. Veškeré události najdete na stránce , zde je ale přehled těch nejdůležitějších:

  • 23. ledna 2018: večerní slalom mužů Audi FIS Světový pohár v lyžování ve Schladmingu
  • 10. až 17. března 2018: týden lyžařských a vinařských požitků s nejvýše položeným farmářským trhem v Alpách, mnoha degustacemi vína, večeří v gondole a zlatokopecké náladě při největším hledání zlata ve sněhu v Alpách Big Bottle Buddeln v Grossarlu
  • 17. až 24. března 2018: Ski amadé Ladies Week s koncerty, party, guidingem, lyžařskými testy a dalšími lákadly ve všech pěti regionech

My tam máme také namířeno a doufáme, že vás tam potkáme!

Zdroje: Firemní materiály Ski amadé

comments


Lifestyle
Author: Sabina Kratochvílová

Podpořte autora
155.e-kirpich.kiev.ua

www.shah21.com.ua

https://apach.com.ua
Starší příspěvky:
Trekingové tepláky – módní hit dnešní doby

Domníváte se, že trekingové tepláky patří pouze ke sportu? My vám v tomto článku ukážeme, že tomu tak už nějakou...

Zavřít