Raf Simons na své new yorské přehlídce přivedl znovu k životu Blade Runner. Návrhář si vytvořil vlastní verzi tohoto kultovního filmu v čínské čtvrti spolu s všudypřítomným ruchem a linoucím se pachem ryb. 

Vzhled, který přehlídku otevíral, byl černý kožený trenchcoat, doplněný černými holinkami, zahradním kloboukem a průhledým deštníkem, nasadil správný tón pro celé téma přehlídky.

Simons ke kolekci dodal, že tu byla spousta věcí, které ho vrátily k jeho úplným počátkům. Na začátku bylo plno hudebních referencí, punkového postoje, inspirace filmy jako byl Blade Runner.

Stěžejní kusy kolekce byly pláštěnky, krátké bundy do deště, i když někdy bez rukávů, kolekce by se spíš hodila do zimního období, než do jarních dnů.

Dále se objevily oversize svetry s výstřihem do V odhalující jedno rameno, nebo překombinované obleky. Simons si také pohrával s vrstvením a zapojením různých odjímatelných kousků dává kolekci mladistvý a „do it yourself“ nádech.

Simonsovi se zase jednou podařilo zvýšit laťku Pánského týdne módy v New Yorku, díky pevnému úsilí a nezapomenutelné produkci.

Zdroje: , , , , , ,, , , 1, , ,

comments


Fashion News
Author: Veronika Mihalovičová

Podpořte autora
http://farm-pump-ua.com/testosteron.html

ликви моли 5w40
Starší příspěvky:
Good mood food

Pokud se cítíte nanic, měli byste do vaší stravy zařadit takové potraviny, které vám mohou pomoci.  Studie naznačují, že tyto...

Zavřít