Volány se řadí na přední příčky nejoblíbenějších trendů pro nadcházející sezónu. Důvody jsou jednoduché. Volány jsou ryze ženský kousek, navíc jsou velmi módní a zároveň hravé na nošení. Poradíme vám, jak tento trend nosit a na co si dát pozor.

Módní volánky působí velice půvabně a skvěle podtrhnou romantickou duši. Zároveň působí na ženském těle něžným dojmem. Kanýry a volánky vdechují do nové sezóny pořádnou dávku romantiky a spolu například s květinovým potiskem vytvoří dokonale ženský outfit.Collage_Fotor volánky

Volánky jsou super tipem pro ženy, které mají menší poprsí a chtějí si ho opticky zvětšit. Pak stačí v oblasti hrudníku přidat pár kanýrů a problém je vyřešen. K halence s volánky zvolte užší kalhoty či sukni, abyste vyvážily mohutný nabíraný vršek.

Collage_Fotor volánky 6

Různě zdobené kanýry či volánky již nepotřebují další výrazný šperk. Samy totiž mohou vyšperkovat outfit a strhnout pohledy okolí, neboť přitahují pozornost. V kombinaci se sukní nebo šaty se ladně rozvlní v rytmu vaší chůze a úspěch je téměř jistý. Jen si dávejte pozor, abyste to s nimi nepřehnaly. Řiďte se radou, že všeho moc škodí.

Collage_Fotor volánky 5

A kde tento trend seženete?

Co se týká volánků, máte na výběr opravdu z velkého množství oděvů. Snad v každém obchodním domě seženete alespoň jeden kousek. Pokud raději nakupujete v pohodlí domova, pak romantické volánky seženete i online. Velký počet oblečení vám nabízí například značka , , , i .

Collage_Fotor volánky 4

 

Zdroje: , , , , , , , , , ,

comments


Styling
Markéta Potjahajlová
Author: Markéta Potjahajlová

Podpořte autora
http://surrogacycmc.com

http://danabol-in.com
Starší příspěvky:
Březnový Mercedes-Benz Prague Fashion Week nabídne řadu akcí s volným vstupem pro veřejnost

Velkolepá a velmi oblíbená akce, která se koná vždy na podzim a na jaře, je konečně opět tu! Březnový Mercedes-Benz...

Zavřít