Dne 13. prosince 2015 proběhne pod taktovkou pohybového a tanečního Studia Fascinace v prostorách Tyršova domu na Malé Straně benefiční akce s názvem „Cvičíme s Krtkem“. Návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet si v době od 10:00 do 14:30 hodin všechny lekce za jednotné vstupné 150 Kč a celý výtěžek z akce poputuje na Nadační fond dětské onkologie KRTEK.
Pro hosty bude připraven program otevřených kurzů jako je Port De Bras, Pilates, Power joga, Twerk, Do bikin, cvičení pro těhotné a individuální lekce TRX.
V den této události bude navíc možné zakoupit si permanentku do studia za speciální akční zvýhodněnou cenu 850 Kč.
Akce tohoto druhu proběhne ve Studiu Fascinace, které bylo založeno v roce 2011,  již po třetí. Na předchozí benefiční akci se podařilo vybrat 7 550 korun na Dětské Centrum Paprsek.
Studio Fascinace, jehož mottem je „fascinace tancem a pohybem“, nabízí moderní skupinové lekce např. pilates, power jogu, Port De Bras, Zumbu, Jazz dance, cvičení pro těhotné nebo „Do bikin“.
Specializuje se ale také na individuální fyzioterapii a cvičení pro klienty se zvláštními potřebami (ženy po porodu, sportovci, apod.).
XtlS_Dlp2DDxYL4RWaGJIrikgT6elVwguNUPNfn1tsw3EIAnm_25NlmsY3bluO-CQMR7js4
Přijdte se v adventním čase protáhnout a zapotit s Fascinací a zároveň pomoci dobré věci, těšíme se na Vás!
Veškeré další informace naleznete na stránkách

comments


Lifestyle
Dora Kovářová
Author: Dora Kovářová

Podpořte autora
www.avtokum.com/category/avto-akkumuljatory/

www.profvest.com

news.bigmir.net
Starší příspěvky:
DESING DAYS REICHENBERG 2015 – vkusná Mikulášská nadílka

Druhý ročník libereckého festivalu DESING DAYS REICHENBERG neboli Přelet nad designovým hnízdem se pomalu blíží. Akce se uskuteční v secesní budově bývalých lázní...

Zavřít