Chystáte se na oslavu a nevíte, jaké přání pro oslavence vyrobit? Zuzana Petráková je autorkou relaxačních omalovánek pro dospělé. Vytvořte originální a milé přání na oslavu a uvidíte, jak budou všichni překvapeni. 

O čem kniha je?

Kniha obsahuje 23 omalovánkových přáníček na silném papíru s motivy květin a dortů. Z květinových motivů je to např. lilie, slunečnice nebo třeba i jmelí. Dorty mají v sobě také květinový motiv. Chcete potěšit své blízké, kamarády, přátelé? Nevíte si rady, jaké přání vytvořit k narozeninám, svátku, promoci, při narození dítěte či k oslavě příchodu Nového roku? Chcete být originální? Tak opravdu neváhejte a sáhněte po relaxačních omalovánkách pro dospělé a nejen pro ně. Omalovánky obsahují 12 velkých přáníček a 1 kartu s 12 dárkovými jmenovkami.

To nejlepší na této knize?

Velice se nám líbí nepřeberné množství variant přáníček, které můžete vytvořit. Květiny, které vidíte všude, budou velice hezkým dárkem.

Pro koho je kniha určena?

Pro děti i dospělé, kteří jsou rádi kreativní.

Autor: Zuzana Petráková

Vydala Grada Publishing v roce 2016

Počet stran: 48

Zdroje: 1, 2

comments


Lifestyle
Author: Lenka Štveráčková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Co na sebe na VÁNOČNÍ VEČÍREK?

Večírková sezóna je v plném proudu a vy stále nevíte, do jakého skvostu obléct své tělo, abyste byly nepřehlédnutelné? Naše...

Zavřít