Letos v létě se poprvé uskutečnila akce Pop Up Gentleman, která přináší nejen prezentaci módních návrhářů z Česka a Slovenska, ale vlastně vše, co souvisí s pravým gentlemanstvím. Druhý ročník této jedinečné módní události se koná už tuto neděli 15. listopadu od 13 do 20 hodin.PUG-logoPop Up Gentleman No. 2 přivítá návštěvníky v Radlické kulturní sportovně v Praze. A je opravdu na co se těšit – pořadatelé přichystali to nejlepší, co může nabídnout česká pánská designová móda. Představí se například Danny P., MIRKA HORKÁ, Krispol Shoes & Krispol Store, Bekoff, Ditafil, John & Paul, Rychter D, nebo třeba SocksInBox a Suit & Me.

Mimo módní prezentace čeká hosty také řada workshopů. Například Krispol Store přinese hned dva – vázání kravat a vázání motýlků. Menstyle.cz zase ukáže, jak na dress code. O příjemnou atmosféru celé akce se postará výstava ilustrací Zuzany Osako a také hudební vystoupení DJ Forest Pine a violoncellistky Terezy Kovalové.

 

Občerstvení, jehož součástí je i amuse-bouche, zajišťuje Bistro Sušírna. Kromě jídla ale čeká návštěvníky i možnost vyzkoušet různé druhy destilátů a doutníků. Vstupné je pouhých sto korun, ale ti, kteří předloží vstupenku na Czech Design Week, zaplatí jen polovinu.

Doplňující informace najdete  na .

comments


Fashion Events
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
www.winnerlex.com.ua

гинеколог осмотр
Starší příspěvky:
Páni kluci

"Oděv ženy by měl prospívat jejímu zdraví , pohodlí a užitečnosti... Zdobnost by měla mít podružný význam." prohlásila Amelia Jenks...

Zavřít