Trápí Vás unavená pleť nebo mírné poškození pleti? Pigmentové skvrny či jizvičky po akné? Celulitida nebo popraskané rty? Zkuste do své péče o pleť i tělo zařadit peeling. Výsledky se dostaví rychleji, než čekáte.

Peeling obrušuje starší zrohovatělou kůži, pomáhá prokrvit pokožku a navrací jí její pružnost. Naše pokožka se umí velmi rychle regenerovat a tvořit nové vrstvy kůže. Aby byl tento proces stoprocentní a byl viditelný na pokožce, je potřeba starou kůži cca jednou za dva týdny odstranit. Peeling obsahuje malá zrníčka, například kávy nebo soli, a ta dokážou otevřít povrch póru, který následně vyčistí a poté nastává proces regenerace. Při obrušování pokožky je potřeba dbát na správný postup nanášení. Hlavním bodem je nanášení na vlhkou pokožku a jemné masírování pleti či těla. Není zapotřebí tlačit, protože peeling je sám o sobě velice hrubý a při nesprávném používání se může kůže narušit.

Nejen cvičení a správná životospráva pomáhají k vysněné postavě, ale také peeling z kávy podporuje velice rychle prokrvování například problémových partií. Doporučuje se velice intenzivně masírovat zejména oblast stehen a zadečku.

MARK-Coffee-Original_grande

Přírodní kávový peeling Mark

Oproti tomu peeling z mořské soli s přidanými oleji pokožku hydratuje a napomáhá vrátit elasticitu popraskané kůži na kloubech a dalších sušších místech.

telovy-peeling-se-soli-a-olejem-ocean-salt-oil-bodyscrub-300-ml_14301669

Tělový peeling s mořskou solí a oleji Sefiros

Cukrový peeling nejen dobře chutná, ale také pomůže Vašim rtům vypadat skvěle. Pokud máte v oblibě trend matných rtěnek, vsaďte na peeling rtů. Rty budou krásné a  sametové.

lush-lip-scrubs-sugar-lips-mint-julipsweet-lips-bubblegum

Sladké cukrové peeling na rty Lush

Zdroje: ,,,

 

comments


Beauty
Author: Dominika Kovandová

Podpořte autora
jaamboo.com.ua

на сайте 3kovra.com.ua

rbt.com.ua/dizajn-kuxni/
Starší příspěvky:
Pánský streetstyle je sexy! Letos ho ovládne denim.

Džínovina - materiál, který snad nikdy nevyjde z módy. Nosí ho jak ženy, tak muži a není snad člověka, kterému...

Zavřít