Na naše ruce se díváme každý den. Vidíme je když píšeme na klávesnici, vaříme si kávu, čteme… Zkrátka není snad aktivita, kde by naše ruce nebyly důležitou součástí a našimi pomocníky. Proto se vyplatí o ně královsky pečovat. A právě jedna z nejlepších procedur v péči o pokožku rukou je tzv. parafínový zabal.

Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným a kosmetickým účelům. Perfektně zadržuje teplo. V oblasti kosmetiky je tento vosk většinou obohacen o vitamin E a aromata v podobě přírodních olejů.

BN_19_12_Salon_New_face_3

Procedura se může lišit v závislosti na salonu, který zvolíte. Každý má svůj postup. Je ale dobré vybrat salon, který vašim rukám dopřeje i peeling, aby se ruce zbavily odumřelých kožních buněk a pokožka se mohla lépe regenerovat. Parafínový zábal ale klidně zvládnete i doma. Na trhu je spousta sad, které vám s tím pomůžou.

Po zábalu jsou ruce odpočinuté, prokrvené. Pokožka je hladká a omlazená, dochází ke zpevnění nehtů…

Parafínové zábaly se rozhodně řadí mezi procedury, které stojí za to vyzkoušet. Obzvlášť v nadcházejících chladnějších měsících budou pro ruce blahem.

Zdroje: 1, 2

comments


Beauty
Author: Aneta Prášilová

Podpořte autora
ford.niko.ua

элитный ремонт квартиры
Starší příspěvky:
Zlepšete komunikaci: Jak správně psát SMS?

Krátké textové zprávy, ať již ve formě SMS, nebo prostřednictvím různých chatovacích aplikací, jsou fenoménem dnešní doby a vzduchem jich...

Zavřít