TOPSHOP Vám s radostí představuje novou kolekci plavek KENDALL + KYLIE, která bude dostupná ve vybraných obchodech TOPSHOP začátkem června 2016.

Kolekce plavek následuje úspěšné kolekci Kendall a Kylie Jenner z roku 2015. KENDALL +  KYLIE se vrací ke značce TOPSHOP s řadou plavek, které čítají bikiny, jednodílné plavky a doplňky.

Známé sestry vytvořily kolekci pro holky, které rády navštěvují pláže a baví se na party u bazénu. Bikiny a jednodílné plavky mají strategicky řešené průstřihy a široké elastické lemy sportovního stylu, které perfektně podtrhnou postavu. Potisky palm a zvířecích vzorů na neoprenu. Svítivě kobaltová, nefritová a  korálová spolu s metalickou fólii ve stříbru a zlatu zvýrazní sluncem políbenou pokožku.  Černý overal perfektně zahalí u bazénu a pletená sukně s třásněmi v černé a neonové jsou jedinečným plážovým doplňkem.

_00A1291 _00A2054______(2) _00A2423 _00A111364______(1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Rády jsme vytvořily další exkluzivní řadu společně se značkou TOPSHOP. Inspiraci pro naši kolekci plavek jsme převzaly z Kalifornie; každý look zachycuje letní plážovou náladu města LA.” Kendall Jenner

„Kendall a já pečlivě kontrolujeme, aby se všechny detaily outfitu hodily ke každé příležitosti jako plavání, opalování nebo surfování. S radostí jsme vymýšlely každý kousek!” Kylie Jenner

 

 

comments

Fashion News
Sabina Boháčová
Author: Sabina Boháčová

Podpořte autora
https://velotime.com.ua

ковровые дорожки купить

бойлер алматы
Starší příspěvky:
Filip Vaněk: “Miluju portugalský Lisabon pro jeho uměleckou atmosféru.“

Nejznámější český stylista se s námi podělil o jeho nejoblíbenější letní destinaci a doporučil, kam určitě v Lisboa zajít!

Zavřít