Džínová bunda, to je stálice všech stálic! Ta z módy nevyjde nikdy. Má mnoho podob, délek i barev. Ať už krásně svítí sluníčko nebo leje jako z konve, džínová bunda by ve vašem šatníku rozhodně neměla chybět!

Džínovou bundu můžete nosit každý den a jen tak se vám neomrzí. Noste ji přes šaty, k sukním, širokým nohavicím, kalhotám s vysokým pasem a k džínám všech střihů a délek. Dělají se krátké do pasu, které vám prokážou skvělou službu v létě na večery. Delší, které můžete hodit přes svetřík na podzim a na začátku jara. A dokonce najdete i zimní varianty, které mají uvnitř teplý kožíšek. Zkrátka si každá z nás najde tu svou, kterou bude tahat roky. Jen tak se vám neprodře, neroztrhne a vydrží klidně i několik sezón.

Patříte-li k těm, které se bez ní už léta neobejdou, pak zkuste svůj jarní styl oživit modrou prodlouženou variantou s výšivkami nebo jinými aplikacemi. To je letošní must have! Ale neznamená to, že si nutně musíte kupovat další do sbírky – ozdobit si je můžete i vy samy. Stačí být kreativní!

Tak co, uděláte si letos radost novou džínovou bundičkou nebo ozdobíte svou starší?

Zdoje: , , , , , ,

comments


Fashion News
Author: Alžběta Bašková

Podpořte autora
arbud-prom.com.ua

уборка после пожара киев

женские сумки через плечо
Starší příspěvky:
Zdravé palačinky? Jde to!

Milujete palačinky, ale říkáte si, že jejich konzumací narušíte svůj zdravý životní styl a nebo předsevzetí ? Nezoufejte. Tato sladká...

Zavřít