Stylový look, který vám po ránu nezabere moc času a nosí ho popové hvězdy i blogerky. Troufnete si na outfit tón v tónu? Inspirujte se!

 

grey

Oblečená od hlavy k patě v jedné barvě zůstává i tuto sezónu na vrcholu módních trendů. Jednoduchý, ale originální a rozhodně nenudný outfit, to je trend monochromatického oblékání. Oblíbily si ho snad všechny celebrity, modelky i módní ikony. A vy si ho zamilujete také! Ať už v boji proti zimním plískanicím zvolíte výraznou modrou či černou nebo naopak zvolíte jemnější, světlou kombinaci – třeba v pudrových barvách či odstínech šedé – můžete si být jistá, že vás nikdo nepřehlédne.

whitex

 

Základní pravidlo: mixujte materiály, struktury, metalické odlesky, pleteninu nebo samet. Pohrát si můžete i s doplňky. Tento look vás bude bavit.

all black

Zdroje: , , , , , , , , , , ,

 

comments


Styling
Author: Renata Nesvadbová

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...

Podpořte autora
перила лестницы

arbud-prom.com.ua

star wars cosplay store
Starší příspěvky:
Chanel – nová jarní kampaň jako vize budoucnosti

Chanel ukázal svou novou kampaň pro jejich Spring Data Center kolekci. Inspirována je především moderní dobou plnou přístrojů, pokročilými technologiemi...

Zavřít