Hledáte módní styl, který je vždy cool a nikdy nevyjde z módy? Styl, který se hodí do každého ročního období? Už hledat nemusíte! Minimalismus předčí vaše očekávání.

A jak vlastně docílíme minimalistického stylu?

Módních geometrických tvarů docílíme velmi snadno. Vsaďte na kvalitní materiál a na neutrální barvy jako je bílá, černá, šedá nebo béžová. Z šatníku vyberte jednobarevné kousky v neutrálních barvách oblečení. Tlumené tóny oděvu pak můžete nakombinovat s výraznější barvou, čímž docílíte optického zvýraznění.

Desktop

 

Podstatou minimalistického stylu jsou dokonalé střihy. Základem jsou kalhoty s širšími nohavicemi a vysokým pasem, pouzdrové šaty, kardigany nebo trenčkoty. Důležitým bodem jsou oversize střihy s jednoduchými kontury.

 Stále si nevíte rady?

Desktop1

Inspirativní video vám ještě více osvětlí minimalistický styl. Ve videu uvidíte, jak snadno lze nakombinovat jednoduché kousky oblečení, aby vznikl moderní a šik outfit.  Přeji příjemnou inspiraci.

Mark♥Po ( )

Zdroj: ,

comments


Styling
Markéta Potjahajlová
Author: Markéta Potjahajlová

Podpořte autora
узнать больше www.avtomaticheskij-poliv.kiev.ua

масло ликви моли

сумка мужская через плечо
Starší příspěvky:
FASHION ARMY

Photo: Denisa Szynkaruk MUA: Denisa Szynkaruk Styling: Abigail Lišková Model: Sofia Děkujeme značce Topshop za zapůjčení věcí!

Zavřít