Slovenský módní stylista Michael Kováčik, je známý od roku 2013 také jako módní návrhář a nyní představuje svou novou dámskou a pánskou kolekci na sezónu podzim/zima 2016. Kolekce je tvořená ze snadno kombinovatelných kousků převážně černé barvy. Vzhledem k tomu, že inspiraci našel návrhář ve filmu Dracula od režiséra Francise Coppoly, nechybí ani krvavě červená barva, které působí tajemně a přitažlivě. V okolí vyvolává zvědavost a pozornost.

Dominantou pánské kolekce jsou dva kašmírové kabáty v černé a červené barvě. Celá kolekce je ušitá z kvalitních přírodních materiálů jako je vlna, hedvábí a kašmír. “Moje kolekce ztvárňuje mladého člověka, který se nebojí experimentovat s novými střihy, ale zároveň si potrpí na kvalitní materiály a provedení.” říká Michael Kováčik.

Do své kampaně podzim/zima 2016 si Michael vybral úspěšnou českou modelku Markétu Fridrichovou a jednoho z nejúspěšnějších českých modelů současnosti, Josefa Utěkala, který se stal vítězem prestižní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2014 a ve světovém finále této soutěže se umístil jako třetí.

 

Foto & produkce: The W/ Vratko Barcík, Daniela Pilná

Make-up & hair: Michaela Sládková

Model: Josef Utěkal / Elite Model Management

Modelka: Markéta Fridrichová / Elite Model Management

Assist: Václav Miškovský

comments


Fashion News
Veronika Janischová
Author: Veronika Janischová

Podpořte autora
http://best-cooler.reviews/

http://www.best-cooler.reviews

www.jaamboo.com.ua
Starší příspěvky:
Tuňákové burgery

Je víkend a vy přemýšlíte, co si uvaříte? Čekáte návštěvu a nevíte, jaké pohoštění připravit? Nechcete dělat obyčejné jednohubky nebo...

Zavřít