220px-Michael_Kors,_Photographed_by_Ed_Kavishe_for_Fashion_Wire_Press

Asi by bylo krajně nevhodné vám vysvětlovat , co fenomén dnešních dní jménem Michael Kors vlastně je, ale…

Americký módní návrhář, vlastním jménem Karl Anderson, se dostal do fashion světa možná díky své matce, která pracovala jako modelka. A věřme, že fenoménem opravdu je, vždyť právě tohoto roku se dostal do listu The Time, konkrétně do žebříčku 100 lidí, ktěří nejvíce ovlivňují světové dění.

Možnost zakoupit něco od MK jsme měli jen trojího typu, buď zariskovat a objednávat online, zajet si do zahraničí, nebo využít nepřímého zastoupení Kors v některých Pražských buticích, značek jako Guess.

O to víc nás může těšit, že tak prestižní butik se bude otevírat i v naší malé zemičce. Konkrétně v OC Chodov v Praze. Když jedna facebooková přispěvatelka toto nákupní centrum ohodnotila jako: ‘‘ nákupák pro ty z východu‘‘, pomyslela jsem si, odkud asi je ona- ze severu? Celkově nemám ráda lidi, kteří diverzifikují obyvatelé ČR na Pražany a ty ostatní. Ale pak jsem si uvědomila, že ta dívka má vlastně pravdu, vždyť butik těchto cen, této prestiže, by měl otevřít v Pařížské nebo jiné ulici proslavené módou, když už v takové slávě. A nakonec jsem si vzpomněla, že se o tom minulý rok spekulovalo, tak kde je problém?michael-kors-bag-selma-large-satchel-03

Rozhodně to však není nic proti ničemu, jelikož se v OC Chodo nachází i například Swarovski, ALO diamonds a další  luxusnější značky. Je však možné, že obchod zde bude trochu trpět nedostatkem cílové klientely, ale třeba se pletu.

Nicméně i toto bude patrně vyvráceno, podle některých, řekněme jistých zdrojů, se bude další obchod MK nacházet právě v naší milované Pařížské ulici a to konkrétně v prostoru restaurace Barock, která svůj prostor zmenší a nabídne část své plochy butiku.

Existují i spekulace, že oba obchody se budou dělit co do sortimentu zboží. Příjemné říkám si a již se těším, tak sledujte stránky OC Chodov, kde se dozvíte konkrétní datum slavnostního otevření butiku a třeba se tam potkáme. Budu ta u vchodu, sledující značku, kterou nosí třeba Michelle Obama.

Michael Kors Watch 127

comments


Fashion News
Author: Abigail Lišková

Podpořte autora
покостовский гранит цена

http://babyforyou.org

babyforyou.org/en/services/for-genetic-parents/
Starší příspěvky:
Jeremy Scott novým ředitelem značky Moschino

Italský módní dům Moschino jmenoval nového kreativního ředitele. Po devatenácti letech střídá ředitelku brandu americký designer Jeremy Scott. ,,Jmenování respektuje...

Zavřít