Pamatujete na ty časy, kdy jsme jako malí česali Trolům vlásky? Pokud ano, tak si také vzpomínáte, že byla obrovská škála trolů na výběr. Mohli jste mít trola s růžovými vlasy, modrými, zelenými, možností bylo opravdu mnoho. A tímto se právě nyní inspiroval M.A.C. ve své limitované edici Good Luck Trolls. Hon na troli může opět začít.

 

M.A.C přichází s novou crazy limitkou, která Vám vyrazí dech. Už na první pohled se zamilujete do roztomilého designu kosmetických produktů. Na každém produktu je totiž trol a obaly se skládají ze žlutých, fialových, oranžových a růžových barev. Takže trol je vždy barevně kontrastně k barvě obalu. Už jen pohled na obal Vám přinese radost.

featured-slider-image-copy

V této limitce naleznete štětec na pudr, jehož štětinky přecházejí z černé do růžové a na obličej je tento štětec velice příjemný.

mac_sku_S3R801_640x600_0

Dále kolekce ukrývá dva spreje na vlasy v odstínu růžové a modré, dva beauty powder odstín pastelově růžová a broskvová.

 

V kolekci samozřejmně nemohly chybět čtyři nové lesky na rty, které krásně rozzáří každé rty. Pokud jste však místo lesků na rtěnky, tak i pro Vás se tu najdou čtyři opravdu crazy odstíny, můžete si vybrat žlutou, pastelově růžovou, modrou či broskvovou.

 

A nakonec samozřejmě nesmí chybět produkty na oči. Hned tu máte dvě volby. Můžete si vybrat mezi stíny nebo mezi glitry na oči.

Tato kolekce je tak skvěle barevná a plná možností, že v každém musí probudit trolí fantazii.

 

comments


Beauty
Author: Jana Marvanová

Podpořte autora
здесь

designedby3d.com/product-category/overwatch/tracer/

элитная мягкая мебель
Starší příspěvky:
Pojďme se bavit o… designu, část 1.

Když jsem se rozhodla psát tuto rubriku, první, co mi přišlo na mysl bylo: "Hlavně ne Apetit a jim podobní",...

Zavřít