Jean Paul Gaultier

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami v 16 zemích. Obchodní koncept této značky spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lidnex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku.

Společnost Lindex letos slaví 60. výročí od svého založení a chce tuto událost oslavit něčím velkolepým, a proto se pro podzimní kolekci 2014 spojí s jedním z největších a nejodvážnějších jmen v módním průmyslu – Jeanem Paulem Gaultierem.

“Je to báječná a zábavná zkušenost, tvořit pro společnost Lindex kolekci, která interpretuje můj styl a zároveň se účastnit boje proti rakovině prsu. Věřím, že jsme nalezli skvělý mix těchto prvků a kolekce je odvážná, stylová a výrazná, přesně jako ženy, které se oblékají v Lindexu“, říká Jean Paul Gaultier.

JPG

Součástí této spolupráce a uvedení nové kolekce bude samozřejmě velká oslava, která ukáže minulost, přítomnost a budoucnost značky Lindex. A společnost Lindex rozhodně nebude slavit sama, na oslavu pozve přátele, partnery, zaměstnance a také zákazníky.

“Spolupracovat v rámci oslav našeho 60.výročí založení s takovou legendou světa módy je pro nás veliká čest. Značka Jean Paul Gaultier vyjadřuje energii a sebedůvěru, která skvěle souzní se značkou Lindex a tím, kam směřuje“, uvádí Nina Starck, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

Kolekce Jean Paul Gaultier for Lindex se skládá z dámského oblečení, oblečení pro děti, doplňků a spodního prádla. Na trhu se objeví přesně 8. října 2014, a to ve vybraných prodejnách a na webu  Kolekce přispěje k boji proti rakovině prsu 10% z prodeje této kolekce. Těchto 10% bude společností Lindex věnováno projektu Bellis Young and Cancer Aliance žen s rakovinou prsu.

comments


Fashion News
Veronika Janischová
Author: Veronika Janischová

Podpořte autora
ссылка teplostar.kiev.ua

http://www.sledoc.com.ua

bestseller.reviews/sport-with-child-easily-best-five-double-jogging-strollers-available-nowadays/
Starší příspěvky:
Regime Mincir fashion party
28. 6. Regime Mincir fashion party *BABA Empire fashion show

  V sobotu 28. 6. od 21. hodin pořádá Regime Mincir další fashion party v klubu Fancy Lounge, tentokrát ve spolupráci...

Zavřít