Máte tvořivého ducha? Baví vás ruční práce? Vytváříte si rádi různé dekorace do vašeho bytu? Tak je kniha Kreativní nápady pro každého určena právě vám. Autorkami jsou Sophie Persterová a Catharina Brunová. 

Kniha obsahuje 52 skvělých nápadů pro celý rok. Od jara do zimy. Objevujte společně s knihou různé projekty tvořeny mnoha technikami jako je šití, vyšívání, pletení, háčkování, potisk porcelánu, navlékání korálků, skládání papíru, výroba svíček, lití betonu, potisk látky, drapování, malování na hedvábí a mnoho dalších.

Každá technika je zde podrobně popsána. Součástí je seznam pomůcek, které budete potřebovat a doplňující fotografie dané techniky, jak na to.

Tato příručka mě opravdu moc zaujala. Jelikož jsem sama velká „tvořilka“, kniha je pro mě obrovským přínosem. Tolik inspirací pro různé techniky v jedné knize je opravdu nevídané.

Touha něco vytvořit vlastníma rukama představuje jednu z nejpradávnějších lidských potřeb. Dnešní uspěchaná doba si žádá odpočinek v podobě ručních prací.

Udělejte si radost a pořiďte si tuto kreativní „kuchařku na nápady“ pro všechny věkové kategorie.

 

„Vždy budeme mít dost času, pokud jej správně využijeme.“

(Johann Wolfgang von Goethe)

Autorky: Sophie Persterová, Catharina Brunová

Vydala Euromedia Group, a.s, v Praze v roce 2017

Počet stran 176

Zdroje: ,

comments


Lifestyle
Author: Lenka Štveráčková

Podpořte autora
fashioncarpet.com.ua

avtokum.com
Starší příspěvky:
SOBJE 2018

Chcete být městskou vílou i na svatbě? Iva Burkertová a Tereza Plašilová představují kolekci svatebních šatů SOBJE na rok 2018, která...

Zavřít