Značka Helen Seward byla založena v Miláně roku 1969 a od té doby se specializuje na výrobu luxusní italské kosmetiky. Helen Seward zkoumá a rozvíjí celý svůj sortiment výrobků pomocí svých odborníků s jediným společným cílem – získat inovativní a vysoce kvalitní produkty, které pomohou nejen kadeřníkům, ale i běžným lidem. Dlouho jsme čekali, až se tato kosmetická značka dotane i na náš trh a je konečně tu! Na našem území a na Slovensku zastupuje tuto značku společnost Helenit.

Výroba je prováděna v souladu s přísnými podmínkami, s použitím certifikovaných postupů tak, aby se zajistila co nejvyšší kvalita v každé fázi procesu výroby. Helen Seward již od prvopočátku vyrábí většinu svých produktů v Itálii s použitím místních surovin a materiálů. Každý nový výrobek je tedy syntézou přírody, techniky, tradice a inovace.

Helen Seward vyrábí profesionální vlasové kosmetické přípravky pro barvení, ošetření, ochranu před slunečními paprsky a přípravky na styling vlasů. A to vše nejen pro ženy, ale i pro muže.  Nabízí také kompletní moderní vzdělávací program, který napomáhá stylistům v jejich profesionálním růstu a poskytuje jim prostředky ke zviditelnění svých kadeřnických salónů.

 

 

Helenit každým dnem spustí eshop na kterém si budete moci zakoupit kosmetiku Helen Seward.
Pokud ale budete nedočkaví a budete si chtít koupit kosmetiku dříve, tak můžete objednávku napsat na – [email protected]
Nebo můžete zboží zakoupit v kamenném obchodě – Riegrovo náměstí 34, Kroměříž. Celý sortiment naleznete na

My jsme od Helen Seward obdrželi tento nádherný balíček produktů. Vrhneme se na něj co nejdříve a dáme vám hned o všem vědět.

IMG_7063

Zdroje: ,

comments


Beauty
Sabina Boháčová
Author: Sabina Boháčová

Podpořte autora
у нас citroen.niko.ua

ссылка citroen.niko.ua

http://designedby3d.com
Starší příspěvky:
Marc Jacobs Fall 2016 Ad Campaign

Přestože se většina z nás těší z prvních dlouhých letních večerů, umělec Marc Jacobs již pracuje na nové kolekci pro...

Zavřít