Cokoliv, co mladá Selena Gomez dělá, pro ni vždy nese určitý osobní význam. Důkazem toho jsou například texty jejích písní, které velice často odráží dění v jejím osobním životě, a nechávají nás tak nahlédnout do jindy pečlivě střeženého soukromí. Kus sebe nyní vnesla i do nové kolekce Coach, ze které se upřímně raduje. V čem je kolekce výjimečná?

Jméno Seleny Gomez jste určitě v poslední době slýchali celkem často – ať už v souvislosti s neutichajícím promem k jejím nejnovějším songům a , či ve spojení právě se značkou Coach.

Coach campaign Fall 2017

Nejen, že ji totiž Coach oblékl do nádherné na prestižní Met Gala. Gomez se především stala jejich novou tváří a v červnu zazářila v okouzlující vintage kampani laděné do sépiových tónů. Sérii fotografií doprovázel i krátký .

Na vydařenou kampaň nyní volně navázala i dlouho spekulovaná spolupráce na unikátní kolekci. Na té se se Selenou podílel kreativní ředitel značky, Stuart Vevers, který se z práce s texaskou rodačkou náramně těšil.

„Byla to skutečná zábava vytvářet kolekci se Selenou a navrhovat kousky, které jsou stejně skvělé jako ona a vyzařují ženskost,“ uvedl Vevers.

Kolekci tvoří kožené kabelky, malá psaníčka s řemínky na zápěstí, elegantní obaly (které mohou například perfektně posloužit na uskladnění dokladů) a přívěsky. Cenová relace je široká a jednotlivé produkty se pohybují od $50 do $395 za nejvýraznější kousky celé kolekce – kabelky Selena Grace.

Kabelka Selena Grace v barvě Selena Red, $395

Kabelka Selena Grace v barvě Selena Red Cherry, $395

Kabelka Selena Grace v barvě Selena White, $395

Ty jsou pro popovou zpěvačku srdeční záležitostí. Do jejich vnitřních štítků je totiž všitý její podpis a zároveň i její oblíbený citát „To be you is to be strong.“.

Nesmíme také opomenout možnou spojitost mezi jménem Grace a Gracie – jménem její mladší sestry.

„Nemůžu se dočkat, až budu ty kabelky nosit! Jsou všestranné a tedy perfektní na nošení po celý den. Zároveň se dají zkombinovat v podstatě s čímkoliv,“ těšila se ze spolupráce Gomez.

Kabelky však nejsou jedinými produkty kolekce, které nesou zvláštní poselství. To se totiž objevuje i na přívěscích, na kterých je rukopisem samotné zpěvačky napsáno „Love yourself first“. Tento citát je inspirovaný jedním z jejích tetování, které nese stejná slova v arabštině.

 

Nám se propojení klasického luxusu značky Coach s mladou a hravou duší Seleny Gomez upřímně líbí.

Co na něj říkáte vy?

Pokud vás kolekce zaujala, můžete si ji objednat online na .

 

Zdroje: , , , ,

comments


Fashion News
Author: Lucie Rálišová

Podpořte autora
https://www.salon-svadebny.com.ua
Starší příspěvky:
Doplňky stravy při cvičení

V případě, že váš denní režim zahrnuje pravidelnou fyzickou aktivitu, ať už jde o cvičení, běh, bruslení či cokoliv jiného, neměli...

Zavřít