Steve Jobs změnil hned několik světů. Začal tím počítačovým, přesunul se do světa animovaného filmu, vrátil se zpět k počítačům a k tomu se rozhodl změnit také ten s mobilními telefony a tablety. Společně se svým týmem převrátil také pohled na produktový design a přístup k zákazníkovi.

Letos tomu budou již 4 roky, co nás tento inovátor opustil a do kin velice příhodně přichází již druhá filmová adaptace jeho životopisu od Waltera Issacsona. Co ale od filmu čekat?

V prvním ztvárnění jsme mohli vidět Ashtona Kutchera, který na plátně jakoby z oka vypadl právě Stevu. Příběhová linie však nebyla moc dobře pojata a tak byly klíčové momenty života Jobse opomenuty.

Novinka představuje v hlavní roli Michaela Fassbendera, který se ale ani po práci týmu v zákulisí Jobsovi nepodobá. Producenti však slibují mnohem rozvinutější děj a další klíčové okamžiky jak ze života spoluzakladatele Applu, tak i jeho okolí. Například Joanny Hoffman, kterou si ve filmu zahraje Oscarová Kate Winslet.

Film bude uveden do kin 12. listopadu tohoto roku a bude se promítat také v našich kinech, takže to nejbližší určitě navštivte. Zkuste si ale ještě před tím přečíst samotnou knihu. Ano, tloušťka může leckoho odradit, ale slibujeme vám, že za to přečtení stojí.

Zdroje: , , ,

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
arbud-prom.com.ua

read more designedby3d.com

www.kapli.kiev.ua/oborudovanie-dla-avtomaticheskogo-poliva/hunter-ssha/
Starší příspěvky:
GLOV – rukavice na čištění pleti

Skvělá novinka v odličování! K jejímu použití nepotřebujete žádné gely a mléka... Jen obyčejnou vodu a rukavici GLOV.

Zavřít