Ačkoliv stále zažíváme velmi studené počasí, pomalu ale jistě se má oteplovat až k příjemným jarním teplotám. A proto by vám v žádném případě neměla chybět ve vašem šatníku stylová obuv v podobě tenisek. A které zvolíte je jen na vás. Výběr v dnešní době máte opravdu z hojného množství a díky tomu, si můžete tenisky přizpůsobit přesně podle svého osobního stylu.

Výhodou tenisek je jejich pohodlná podešev, která neničí chodidla a navíc mají pestrý design i univerzálnost. Pokud stále váháte, jakou barvu tenisek si pořídit, doporučujeme začít u klasických bílých či černých, které se velmi dobře kombinují s oblečením a navíc je to sázka na jistotu! Bát se ovšem nemusíte ani neonových barev, které se skvěle hodí například nejen k military stylu, ale také k holčičímu neboli romantickému, tomboy, diletantskému i třeba preppy stylu. Pro více odvážné se pak nabízejí rozmanité vzory a potisky.

Pro inspiraci jsme vybrali pár tenisek luxusních značek, které nabízejí jednak trendový design, perfektní zpracování, ale i kvalitní materiál, který je celkově u obuvi velmi důležitý.

Zdroj: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

comments


Styling
Markéta Potjahajlová
Author: Markéta Potjahajlová

Podpořte autora
pelican coolers review

details best-cooler.reviews

читайте здесь
Starší příspěvky:
Tip redakce: MARK scrub aneb voňavá přírodní péče o tělo

Určitě to také znáte - chcete krásně voňavý, přírodní, na pokožce velice příjemný produktu, který navíc není testovaný na zvířatech......

Zavřít