James Bond je idolem nejednoho muže a gentlemena. Stal se ikonou vkusu a tak není divu, že spousta lidí touží mít stejné věci jako 007. Proto vám přinášíme malý návod, jak žít jako Bond (bez povolení zabíjet).

Pokud se chcete obléknout stejně jako nejznámější špión světa, sáhněte po obleku od Toma Forda. Těch si totiž hrdnina nového Spectru oblékl hned několik.

Pokud ale nejste typ muže pro oblek, pak si pořiďte rolák značky N. Peal, který se objevil také na plakátu. Je z prvotřídního kašmíru a pro nadcházející zimu je jako stvořený.

Možná ale chcete rovnou jezdit jako agent MI-6. V tom tom případě vyhledejte nejbližšího dealera s vozy Range Rover nebo Aston Martin. Jejich vozy už Bond řídí po několik filmů. V tom nejnovějším je to od Aston Martinu model DB10 a od Range Roveru pak modely Sport SRV a Defender.

Pokud ale o koupi nového auta zrovna nepřemýšlíte, ale chcete si pouze zpříjemnit večer, tak i na vás filmové studio NMG a jeho product placement tým myslel. A to hned v několika případech. Bond totiž svůj světoznámý protřepaný a nemíchaný drink vyměnil za pivo značky Heineken, šampaňské Bollinger a vodku Belvedere a whisky The Macallan.

 

Co se týče hodinek na výběr moc nemáte. Už 20 let totiž Q vybavuje agenty pouze hodinkami značky Omega. Tentokrár se na 007 na zápěstí objevil model Seamaster.

Stejné omezení pak panuje u mobilních telefonů. Bond dostal do výbavy nový smartphone Z5 značky Sony.

Pokud ale chcete potěšit svou Bond Girl, tak ji pořiďte třeba fotoaparát Sony, nebo rovnou Fiat 500.

Jestli jste ale rebel a záporák, tak si do garáže přidejte Jaguar C-X75. Snad jen tu honičku v ulicích centra Říma si nechte do říše snů.

Zdroje: , , ,

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Let light shine out of darkness

Photo: Tereza Srbova Produkce: Evgenia Klochay, Miroslav Rajtr MUAH: Tereza Fuchsova Model: Lucie Ch., Nela G.

Zavřít