Džíny se z módního pole rozhodně pryč nechystají. Ostatně, všichni doufáme, že k tomu nikdy nedojde. Žádný kus našeho šatníku nemá tolik variací, odstínů, stylů, střihů a nestane se tedy během několika mála minut součástí unikátního looku. Regime Mincir se rozhodl představit 5 nápadů, díky kterým budou vaše džíny tvořit nevšední outfity. 

OHRNUTÉ

V této sezóně zůstávají trendy ohrnuté nohavice. Variace délky džín umožňují lehce si pohrát se svým outfitem, přičemž vám postačí stále tytéž kusy a můžete z nich právě díky délce nohavic tvořit stále nové looky. Ohrnuté džíny 7 For All Mankind nebo Shopbop lze kombinovat s klasickými košilemi, kdy se klade důraz na manžety nebo objemné volány.

ŠPETKA ELEGANCE

Perly jsou nyní v módě. Různé velikosti a kombinace se našívají nejen na džíny, ale i kabelky, obuv a doplňky, čímž vkládají do věci duch svěžesti a netriviálnosti. Co se týče džínsů s perlami, lze je ležérně obléci na procházku s teniskami a průsvitnou krajkovou halenkou, nebo s jehlami do společnosti. Podobný model najdete u značky Bershka a Uterque. Asos navrhl nestandardní variantu roztrhaných džín s nasazenými perlami přes díry.

S KIMONEM

Před nedávnou dobou se do módy dostaly kimona a župany. Za pomoci výrazných barev a vzorů dostanou do vašeho outfitu šťávu. Rozevlátý větrem podolek hedvábného kimona donutí nejeden zrak otočit se za vámi. Základní zkrácené džíny a bílá košile jen podtrhnou unikátní svrchní díl. Perfektně k tomuto looku sednou džíny dvou odstínů značky Mango.

ROZTRHANÉ BOYFRIENDY

Roztrhané džíny už dávno pokořily srdce všech žen, které milují módu. Model boyfriend velmi dobře kooperuje se stejně ,,ledabylým“ stylem grunge, kdy je adekvátní libovolné množství děr a ošoupanosti, roztrhaných krajů a třepení. Můžete je nosit s jedinečnou obuví Babouche, ale i s obyčejnými Slip-Ony. Velká pozornost je věnována košilím k tomuto outfitu, kdy barevná škála je omezena na minimum a experimentuje se naopak se střihem. Značka Guess vypustila džíny s důrazem na díry, zatímco Pull&Bear navrhl ,,uzavřenější“ variantu s větším množstvím ošoupaných míst.

S PUNČOCHAMI

Výrazné síťované punčochy pod roztrhanými džíny působí poněkud skandálně, ovšem pokud si na to troufnete, pozornost okolí máte jistou. Podívejte se na punčochy jako na specifický doplněk. Právě díky džínám se agresivní až vulgární sexualita ažurových nebo síťovaných punčocháčů zneutralizuje a outfit nabude klidu a vhodnosti ke každodennímu nošení.

Zdroj: úvodní foto, 2, 3, 4, 5, 6

comments


Styling
Author: Pavlína Švarcová

Podpořte autora
ford.niko.ua
Starší příspěvky:
Premium Fashion Brands představuje program Concierge

Módní skupina Premium Fashion Brands, sdružující prémiové značky, jako je např. Versace Jeans, Armani Jeans, Trussardi Jeans, Beltissimo, Hugo Boss...

Zavřít