Pokud jste fanoušci světově proslulé brazilské krásky Gisele Bündchen, můžete se začít radovat, protože právě ona se rozhodla vydat svojí první knihu! 

Nová kniha z limitované edice je vydána na oslavu dvacátého výročí Giseliny kariéry. Dozvíte se, jak ve svých 14-ti letech začala se svojí hvězdnou kariérou a kolik práce a úsilí věnovala, aby dosáhla až na vrchol, kam dorazí pouhá hrstka vyvolených.

Gisele-Bundchen-in-Vogue-Brazil-July-2012
Kniha obsahuje více než 300 fotografií, které zahrnují vše od kampaní, přes přehlídková mola až k přebalům světových magazínů a provázejí nás postuplně celým životem, dospíváním a až do konečné podoby dnešní Gisele Bündchen.

Pokud víte, že vám tento skvost nesmí chybět na vašem nočním stolku, a ještě k tomu by jste uvítali knihu podepsanou samotnou Gisele, doporučujeme si pospíšit, jelikož prvních 1,000 výtisků se bude prodávat s podpisem samotné Gisele Bündchen. Na knihu se můžete mrknout ZDE.

FFN_ChanelPC_CHP_050415_51729988

gisele-bundchen-por-mario-testino-para-vogue-uk-março-2015-11bn-770x996

Zdorje: 1, 2

comments


Fashion News
Author: Hana Szobonyová

Podpořte autora
купить ковер

модные оправы для очков

оборудование для полива
Starší příspěvky:
Legends of Fall

You are never too old to play in the leaves. Photo: Radim Kořínek Stylist/Designer: Nikol Pavlová MUAH: Tereza Fuchsová Models:...

Zavřít