Toužíte po přirozeném vzhledu? Hledáte makeup který hydratuje, rozjasňuje, zakryje nedostatky, ale nepůsobí jako maska a zároveň dlouho vydrží na vaší pleti? Seznamte se s Double Wear Nude Cushion Stick Radiant Makeup od Estée Lauder.

Už na první pohled je tento cushion stick jiný než ostatní makeupy. I když to může vypadat složitě, jeho aplikace je jednoduchá. Otočíte aplikátorem a makeup nanesete tam, kam je potřeba. Poté stačí krouživými pohyby houbičkou rozetřít a je hotovo! Double Wear Nude Cushion Stick Radiant Makeup si zamilovala také modelka Kendall Jenner, která spolupracuje se značkou Esteé Lauder.

Makeup obsahuje brazilské máslo Murumuru, které je známé pro své protizánětlivé vlastnosti, dále obsahuje rostlinné a ovocné výtažky s mikročástečkami zlata a perel. Pomůže zakrýt nedokonalosti pleti, zdravě ji rozzáří a vypadá skvěle po dobu až 8 hodin. A jak udržet aplikátor čistý? Otočíte zlatým kroužkem, sejmete houbičku, jemně očistíte teplou vodou s mýdlem, necháte uschnout a nasadíte zpátky.

Jak jednoduché, že?

 

PC_MPP_DWCS_1366x700-2

 

 

el-dw_cushion_stick_final

 

Zdroje: 1 2 3

 

 

comments

Beauty
Author: Diana Říhová

Podpořte autora
http://kover-samolet.com.ua

ограждения из нержавеющей стали

Профессиональная соковыжималка купить
Starší příspěvky:
(Ne)zakázaná kancelárska láska

Je jedno, či ste žena vamp, alebo romantická princezná. Sexy kúsky sú vašou druhou kožou a odteraz sa ich nemusíte vzdať...

Zavřít