Víte, jak nakupovat, k tomu si odpočinout a zároveň se pobavit? Jednoduše!  Stačí navštívit 8. ročník mezinárodního festivalu DesignMARKET. Vše na jednom místě. Co byste rozhodně měli vědět. Od 11. do 14.12.2014 v Domě u Minuty.

Tento festival nabízí přehlídku těch nejlepších designérů, kteří museli projít kurátorským výběrem, takže Vás čeká opravdový zážitek. Letos je DESIGNSUPERMARKET zaměřen na představení designu veřejnosti, a to ve smyslu celého procesu navrhování, vzorování, funkčnosti a výroby. Tento ročník opět hostí i návrháře ze zahraničí, například z Holandska, Německa či Slovenska.

 Lets become paint friendsDRZMISkova_03_CMYK_300Dana Bezděková

Speciálním hostem bude návrhářské duo Muslin Brothers z Izraele. Toto duo vytváří svěží a extravagantní módu.  Jejich oblečení nezná velikosti ani rozdělení podle gengeru, ale za to znají volné střihy, jak pro dámy, tak i pro pány.

OTEVÍRACÍ DOBA – čtvrtek a pátek od 12.00 – 21.00 hod.,

sobota 10.00 – 21.00 hod., neděle 10.00 – 19.00hod.

FRISONSOVA vetsi Local Icons HORKA_

O zábavu i odpočinek bude postaráno skvěle. Najdete zde knihkupectví, kde na Vás čeká velký výběr knih a magazínů zaměřených na umění, design, módu a architekturu.  Také si můžete vychutnat chvilku v místní kavárně nebo čítárně. Samozřejmě nebudou chybět ani výstavy, přednášky, koncerty a výstavy.

MORPHE_OLYMPUS DIGITAL CAMERANNV_DSM_3

Vstupné: Festivalový pas se děli na základní za 120Kč a nebo zlevněný za 100Kč. Pas je na všechny čtyři dny a doprovodný program.

DESIGNSUPERMARKET je velmi oblíbený, každoročně jej navštíví přes 6000 návštěvníků, takže není optavdu nad čím váhat. Znáte snad lepší nápad než strávit předvánoční čas poznáváním světa designu?

comments


Fashion Events
Author: Aneta Piterková

Podpořte autora
best-mining.com.ua

узнать больше www.plasticsurgery.com.ua

http://poliv.ua
Starší příspěvky:
Jennifer Lawrence opět tváří značky Dior

Oscarová herečka Jennifer Lawrence se stala již po čtvrté v řadě tváří francouzského módního domu Christiana Diora.

Zavřít