Pohoštění na profesionální úrovni a bez starostí. To je catering od restaurace Coloseum, který poskytne Vašim hostům nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Máte rádi italskou kuchyni? Využijte tedy jedinečnou možnost objednat si netradiční catering sestavený z Vašich oblíbených jídel a prvotřídních surovin přímo z Itálie.

Tým Coloseum nejsou žádní nováčci, zkušenosti jim nechybí. Tahle vyjímečná společnost vznikla už v roce 1993 a zabývala se poskytováním gastronomických služeb. Hlavním cílem Colosea je zákazníkům přinést, co nejkvalitnější služby v co nejpříjemnějším prostředí a vytvořit soulad mezi cenou a vysokou úrovní poskytovaných služeb.

Jednoduše o tom, co je Coloseum gastronomie

Včera v Itálii na trhu, dnes na Vašem talíři. Pochutnáte si tu na denně čerstvých těstovinách, výborné pizze, rybích a masových specialitách, nápaditých salátech i lahodných domácích dezertech.

Tým, pro který je tak důležitý profesionální přístup a který zrealizuje veškére Vaše gastronomické požadavky na libovolném místě v libovolném čase.

 

comments


Gastro
Author: Ekaterina Maydanenko

Podpořte autora
http://220km.com.ua

citroen.niko.ua/services/service_center/

www.steroid.in.ua
Starší příspěvky:
Co si vzít na silvestrovskou párty?

Konec roku se nenávratně blíží a spolu s ním přichází i otázka, jak prožít jeho závěr. Inspirujte se společně s námi,...

Zavřít