„Vždy jsem miloval podzim. Má přenádhernou atmosféru,“ uvedl k netradiční přehlídce Karl Lagerfeld. Její přírodní podtón na chvíli zastavil naše uspěchané myšlenky a přenesl nás do říše harmonie a klidu. Svým kouzlem zcela jistě uchvátí i vás.

Kolekce ready-to-wear, jež má rozzářit ulice již tento podzim a zimu, byla představena v jedinečných prostorách pařížského Grand Palais. Karl Lagerfeld si výstavní pavilon zamiloval natolik, že ho k uvádění své práce využívá pravidelně již několik let.

Takto vypadal pavilon těsně před letošní přehlídkou Ready-To-Wear kolekce Fall/Winter 2018/19

Pro uvedení jarní Ready-To-Wear kolekce 2018 vytvořil Lagerfeld v pavilonu . Začátkem minulého roku pro podzimní Ready-To-Wear kolekci 2017 v něm . A při podzimní Couture přehlídce pro stejný rok se modelky procházely .

Při vytváření lesa pro letošní přehlídku neměl Lagerfeld na mysli žádné konkrétní místo. Hlavní inspirací mu však prý byly aleje, které obklopovaly dům, v němž vyrůstal. A my se už nemůžeme dočkat s čím dalším nás překvapí zase příště.

 

Zdroje: ,

comments


Fashion Events
Author: Lucie Rálišová

Podpořte autora
купить недорогие готовые шторы

В интеренете нашел полезный веб сайт про направление гонадотропин https://ka4alka-ua.com/poslekursovoe/gonadotropin
Starší příspěvky:
Vše, co jste chtěli vědět o Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku 2018

Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week je za námi a my vám přinášíme shrnutí celé akce. S čím letos designéři přišli? Kdo...

Zavřít