Celeste od Coccinelle

Ikona elegance a designu. Preciznost, zkušenosti, detail a kvalita. Všechna tato slova vystihují značku Coccinelle, která se již dlouhá léta zabývá výrobou kabelek, obuvi, peněženek, doplňků a šperků pro ženy. Každý z těchto produktů je ručně vyráběn a aktualizován rok od roku.
Kromě e-shopu, který byl zprovozněn v roce 2010 a dodává produkty do celého světa, i do České Republiky, si tyto skvosty můžeme zakoupit i osobně v prodejnách v Praze a Brně.

Z nejnovější kolekce nás nejvíce zaujala Celeste Bag, která se vrací ve verzi glam s ikonickým tvarem C. Všechny materiály jsou naprostou zkouškou dotyku. Můžete vybírat z hned několik typů kůže v lesklé či matné variantě vytváří elegantní texturu. Různé velikosti, precizní detaily jako jsou laserem vyřezávané otvory, zrcadlové knoflíky, rockově vyhlížející nýty a různé dekory dělají z kabelky neopakovatelný kousek.

Až budete příště vybírat kabelku, ispirujte se luxusním designem a nejkvalitnějšími materiály, které dostanete za rozumnou cenu!

Zdroj fotografií: Coccinelle Bratislava a Coccinelle Praha

comments


Fashion News
Author: Ivka Mlčochová

Podpořte autora
avtomaticheskij-poliv.com.ua

https://ukrterminal.kiev.ua/ru/services/tamozhennobrokerskie-uslugi/

левитра отзывы
Starší příspěvky:
Grammy 2014 Jay-Z and Beyonce
GRAMMY AWARDS 2014: Čím méně tím lépe

Nerozluční Beyoncé a Jay-Z, hromadná svatba homosexuálů a triumf francouzských Daft Punk, to vše a mnohem více jsme mohli vidět...

Zavřít