Pohráváte si poslední dobou s myšlenkou, že je konečně na čase začít dělat něco se svým velkým pozadím? Že zkrátka potřebujete nějaká ta kila shodit? Vězte, že dnes už hubnout nemusíte!

Natasha-Oakley-9tumblr_nngaukUMsi1rdpgjmo1_500

Éra vyhublých modelek naštěstí ustupuje pomalu, ale jistě do pozadí. Naopak ženy, které mají ty pravé ženské křivky jsou žádané! A to zejména jejich pozadí! Čím větší, tím lepší! Dokonce existuje i název pro focení této chlouby, říká se tomu belfies (butt selfies).

Pokud máte stále vryté v paměti, že fitness svět je především mužská záležitost, tak v novodobém světě nikoli! Fitness dívek je stále víc a víc. No, není se čemu divit. Nač se trápit dietami, když jen stačí dodržovat životosprávu a nesedět doma u televize. Pak už jen zbývá obětovat nějaký ten čas a peníze a koupit si permici do fitness centra a vrhnout se na to!

Jen-Selter-Butt-Inspiration-20144

Zkrátka pevný a velký zadek je to, co teď letí! Pokud patříte mezi tu skupinu lidí, kteří nemají fitness centra v oblibě, nevadí! Dostat své vytoužené pozadí můžete i v klidu a pohodlí svého domova. Pokud si nevíte rady, jak a především které cviky zařadit do svého workoutu, tak nemějte obavy, na internetu je nespočet videí, které vám pomůžou při vašem domácím cvičení.

A jaký cvik je nejlepší na krásný a pevný zadeček? Jsou to dřepy! Ačkoli se dřepy můžou zdát jako obyčejný cvik, tak jsou velmi účinné. A aby vám to šlo lépe, připravili jsme pro vás 30-ti denní squat challenge! Vánoce se blíží, tak pojďte do toho s námi! Ať jsme i přes ty svátky fit!

large

Zdroj: , , , , , .

comments


Lifestyle
Author: Abigail Lišková

Podpořte autora
http://best-cooler.reviews

дорогая мебель

progressive.com.kz/prodvizhenie-sajta-shymkent/
Starší příspěvky:
Výběr z přehlídkových mol v roce 2015​

Vybrali jsme několik zajímavých módních přehlídek letošního roku. Můžete se jimi inspirovat ve svých podzimních outfitech i při hledání nových...

Zavřít