Beyoncé a Jay-z vyrazili na společné turné, na kterém dohromady odzpívají neuvěřitelných 42 songů a podle ohlasů jejich vystoupení doslova přetéká jiskřením a sexappealem. Škoda, že se ho v Evropě nedočkáme (alespoň prozatím). Queen Bey navíc na něm předvádí spoustu nových kostýmů, odhaluje ještě více kůže na těle a je zase o něco více sexy než kdy dřív. 

Od černého průsvitného body v kombinaci s kůží od Versaceho nebo jiného body s jeho ikonickým potiskem, přes upravenou krátkou džínsovou kombinézu Diesel, třpytivý onesie s třásněmi a hlubokým výstřihem až po svatební šaty nebo džínové šortky, obyčejný bílý basic a kožený křivák nebo volánové šaty z černobílé americké vlajky.. Beyoncé posunula koncertní show v rovině „být sexy, ale stát nohama pevně na zemi“ zase o něco dál, není to totiž ani „cirkus“ jako v případě Cher, ani potřeba „šokovat“ jako v případě Madonny (nic proti oběma dámám, k nim to patří, stejně jako k Beyoncé právě ten „glam“). 

Beyonce and Jay-Z - On The Run Tour 9

Beyonce and Jay-Z - On The Run Tour 3

Beyonce and Jay-Z - On The Run Tour 8

Beyonce and Jay-Z - On The Run Tour 6

Beyonce and Jay-Z - On The Run Tour 7

Beyonce and Jay-Z - On The Run Tour 4

Beyonce and Jay-Z - On The Run Tour 2

Beyonce and Jay-Z - On The Run Tour 5

 

Zdroj:

comments


Lifestyle
Author: Michael Pezda

Podpořte autora
оптимум нутришн опти мен

www.progressive.ua

http://rbt.com.ua/dizajn-detskoj-komnaty/
Starší příspěvky:
AUSTRALSKÁ KRÁSKA V NOVÉM KABÁTĚ

Ne vždy se vyplatí strhnout starý dům a začít stavět takzvaně „na zeleném drnu.“ Dokonalým příkladem může být Storrs Road...

Zavřít