Hned několik světových návrhářů se při vytváření svých nových kolekcí nechalo inspirovat sedmdesátkami, proto neváhejte a nechte se inspirovat i Vy.

V nových kolekcích si najde každý to své. Přináší poněkud retro střihy a vzory, které si ale můžou snadno najít cestu i do vašeho šatníku. A pokud máte strach z vytvoření celého outfitu po vzoru 70s, tak sáhněte pouze po pár kouscích a doplňte je něčím současným. Třeba po klasických kalhotách s vyšším pasem.

Pokud ale máte odvahu se odlišit od ulice plné tenisek a volnočasových kalhot, tak je doplňte i košilí s výrazným vzorem, výraznými mokasínami a třeba sáhněte i po nějakém výrazném klobouku. Rozhodně ale zahodtě kravaty a motýlky. Raději rozepněte o jeden knoflík či dva více a použijte šátek.

Zdroje: , , ,

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
https://winnerlex.com.ua

https://gazon.net.ua
Starší příspěvky:
To nejlepší z červeného koberce na cenách Oscar 2016

Kdo získal Oscara už je jistě všem známo, pojďme se tedy podívat jak se hvězdy oblékli na letošní udělování těchto...

Zavřít